O nás

Interiérových studií je dnes mnoho. Všechna se drží soudobého stylu, všechna umí vymyslet, jak má interiér vypadat. Byty v jejich režii bývají funkční, moderní, vzdušné i elegantní.

Přesto jim něco chybí. Postrádají originalitu.

Nemáte někdy pocit, že se jeden druhému podobají jako vejce vejci? Že současné návrhy interiérů jsou oblečeny do jakési stále stejné košilky?

Pokud ano, jsme na tom stejně. Pojďme tedy spolu najít řešení, které z vašeho domova udělá nejen moderní a reprezentativní sídlo, ale také útulné a osobité místo pro život. Řešení, které vás pohladí svou laskavostí a nadchne svou jedinečností.

Naše studio si zakládá na tom, že nevyrábí návrhy podle šablony, ale vytváří originál. Nabíráme inspiraci z nejnovějších trendů, z domácích tradic i z exotických cest. Pracujeme s tropickými dřevinami a neobvyklými materiály. A především doplňujeme interiéry obrazy z dílny designérky a malířky Markéty Langrové, která pro Vás vytvoří originální malby nebo kresby, jež tématicky i barevně souzní se zbytkem interiéru. Umělecká díla, která dodají Vašemu sídlu nezapomenutelnou atmosféru a punc vyjímečnosti.


Zobrazit celou galerii